Усі тексти Григора Тютюнника написані досконало: соковиті описи та діалоги, влучні слова про персонажів, стрімке розгортання сюжету… і доречні міркування, яких не забагато й які ніколи не банальні. Тут є естетика вислову, інтелектуальні відступи, алюзії до інших текстів, та головне в цій збірці – фрагменти реального життя, яким воно є.
До збірки увійшло десять текстів (повісті, новели, оповідання) Григора Тютюнника: «Зав’язь», «Холодна м’ята», «Чудасія», «Медаль», «Червоний морок», «Обмарило», «Облога», «Оддавали Катрю», «День мій суботній», «Три зозулі з поклоном».
У запропонованій короткій прозі ви побачите, які нюанси переживань здатна передати література, як вона може зворушити, наблизивши до чийогось, хай навіть далекого від нас життя.
Ця книга виходить у серії «Своя класика» від видавництва Pabulum. Це найбільш важливі тексти української літератури. Книги, які перезавантажать ваше уявлення про нашу культуру. Тексти, які стали явищем в літературі та вплинули на її розвиток. У сильній країні важливо читати і знати «свою класику».
Характеристики книги | |
ISBN | 9786178325015 |
Автор | Григір Тютюнник |
Артикул | 1408917 |
Вага | 365 г |
Видавництво | Пабулум |
Кількість сторінок | 248 |
Мова | Українська |
Обкладинка | Тверда |
Рік видання | 2023 |
Розмір | 210 x 142 мм |
Тип паперу | офсетний |
Тип товару | Паперова книжка |