Друга світова війна. У 6 томах (комплект із 3 книг)
Артикул: | PB-004315 |
Наявність: | Під замовлення |
-
1300грн.
Друга світова війна. У 6 томах (комплект із 3 книг)
Винахід талановитого політика та історика У. Черчилля «Втора світова війна» у 6 томах — неоціненний внесок у дослідження подій, які відбулися в Європі з 1919 до 1945 рр. Книга являє собою масштабні спогади про світові трагедії, які не можна забувати, а треба сприймати як наздобування поколінь.
Купити шеститомну працю британського політичного діяча можна в інтернет-магазині ProfiBooks за ціною видавництва. Ми гарантуємо якість друкованої продукції, а також оперативну доставку всією Україною через "Нову пошту" упродовж 1-2 днів із моменту оформлення заявки. Жителям Києва та Харкова доступна експрес-доставка, а гуртовим покупцям під час замовлення на суму від 1500 грн-пересилання товару здійснюється безплатно.
Структура видання «друга світова війна»
Епопея містить три книги, у кожній з яких — по два томи, що охоплюють певний історичний період:
- перша книга описує події з 1919 до 1940 рр., які, на думку автора, і привели до непотрібної війни, що стала найбільшою катастрофою всього людства;
- друга книга аналізує етап розгортання воєнних дій із 1941 до 1943 рр. Сюди входить вторгнення фашинської Німеччини та настання Японії на мирні країни — СРСР і США, формування антигітлерівської коаліції;
- Третя книга, а саме шостий том, описує тріумф війська союзників, що освоював розгром війська Гітлера Гітлера та закінченнямальny, що стало можливим завдяки переможним діям Радянської армії. Важливим автором вважає внесок у перемогу Тегеранської й Ялтинської конференцій, у яких він сам брав участь.
Достовірність усіх описаних у творінні історичних фактів не викликає сумнівів і передана, так би мовити, з перших вуст.
Особливості історичної праці про події Другої світової війни
Чому книгу варто прочитати? Тому що цей унікальний твір містить вірогідну інформацію про найважливіші події, які не мають повторитися, але зобов'язані зберігатися в пам'яті поколінь як попередження. Написане видання доступне і легко, містить ділове листування глав держав і зображає ставлення до них самого автора.
Книга просякнута безперервною вірою у перемогу, автор ділиться своїми емоціями з читачем, описує свої погляди на події тих років, аналізує та робить висновки.
Щоб придбати героїчну епопею, створену видатним торговим деятелем ХХ століття, заходьте на сайт книжкового магазину ProfiBooks або зв'яжіть із нами телефоном:
Характеристики книги | |
Вид палітурки | Твердий |
Мова видання | Російський |
Стан | Нове |
Тип поверхні паперу | Матова |