- Юриспруденція
- Юридична література України
- Нове століття криміналістики та судових наук. Liber Amicorum на честь академіка В. Ю. Шепітька. 2-ге видання
Нове століття криміналістики та судових наук. Liber Amicorum на честь академіка В. Ю. Шепітька. 2-ге видання
| Видавництво: | Право |
| Артикул: | PB-017438 |
| Наявність: | Є в наявності |
-
1700грн.
Є книги, які читають заради сюжету.
Є — заради знань.
А є такі, що стають частиною професійної культури.
«Нове століття криміналістики та судових наук. Liber Amicorum на честь академіка Валерія Юрійовича Шепітько. 2-ге видання» — саме таке видання. Це не просто книга — це інтелектуальна шана, зібрана у формі наукової думки, досвіду і глибокої поваги до постаті вченого, який сформував цілу епоху в криміналістиці.
Формат Liber Amicorum — «книга друзів» — об’єднує провідних науковців, практиків, дослідників, які на сторінках цього видання ведуть професійний діалог про сучасність і майбутнє криміналістики та судових наук.
У книзі:
-
актуальні дослідження з криміналістики, судової експертизи та правозастосування;
-
нові підходи до розслідування злочинів у світі технологій і глобальних викликів;
-
глибокі аналітичні матеріали, що поєднують теорію і практику;
-
осмислення розвитку науки крізь призму досвіду та ідей академіка Шепітька.
Це видання не читається «на швидкість». Воно — для вдумливого занурення, для тих, хто працює з правом, дослідженням доказів, істини й справедливості.
Друге видання підкреслює актуальність тем, розширює науковий діалог і підтверджує: криміналістика — це жива, динамічна наука, що розвивається разом із викликами часу.
«Нове століття криміналістики та судових наук» — це книга для юристів, науковців, слідчих, експертів і всіх, хто розуміє:
за кожною справою стоїть не лише закон, а й мистецтво мислення, точності та пошуку істини.
| Характеристики книги | |
| ISBN | 978-617-8759-19-3 |
| Автор | Шепітько М. В. |
| Кількість сторінок | 888 |
| Обкладинка | Тверда |
| Рік видання | 2026 |
| Тип паперу | Офсетний |
Позов у цивільному процесі: теорія і практика. Книга 2. Науково-практичний посібник
980грн.
Застава рухомого майна: правове регулювання; зразки нотаріальних документів. Коротюк О. В.
620грн.
Постанови Пленуму Верховного Суду в господарському судочинстві (8-ме вид.)
370грн.
Бойовий статут Механізованих і танкових військ сухопутних військ Збройних Сил України. Частина 3 (Взвод, відділення, екіпаж)
260грн.









