Обсесивно-компульсивні переживання: перспектива гештальт-терапії. Джанні Франчесетті, Елізабет Керрі-Рід, Кармен Васкес Бандін
Видавництво: | Видавництво Ростислава Бурлаки |
Артикул: | PB-013448 |
Наявність: | Є в наявності |
-
620грн.
Ця книга — не просто професійне дослідження, а справжній дороговказ для тих, хто працює з людьми, що щодня стикаються з тягарем обсесивно-компульсивних переживань. Автори, відомі гештальт-терапевти з багаторічним практичним досвідом, відкривають новий погляд на феномен ОКР крізь призму гештальт-підходу.
Видання допомагає зрозуміти, що обсесивно-компульсивна симптоматика — це не лише набір «дивних» дій чи думок, а спосіб впоратися зі страхами, тривогою і внутрішнім напруженням. У книзі розкривається:
-
як формується обсесивний спосіб мислення і поведінки;
-
які глибинні потреби та емоції приховуються за компульсіями;
-
як терапевт може підтримати клієнта, не борючись із симптомами, а допомагаючи віднайти живий контакт із собою і світом.
Практична цінність книги величезна: тут наведено численні клінічні приклади, описи терапевтичних сесій, вправи і пояснення, які допомагають спеціалістам краще зрозуміти динаміку обсесивно-компульсивних переживань.
Це видання стане у пригоді психотерапевтам, психологам, студентам гуманітарних спеціальностей, а також усім, хто цікавиться сучасною психотерапією. Воно дає не лише знання, а й надію: навіть найсильніші внутрішні зацикленості можна трансформувати у більш вільне, цілісне і живе життя.
Характеристики книги | |
ISBN | 9786178419332 |
Автор | Джанні Франчесетті, Елізабет Керрі-Рід, Кармен Васкес Бандін |
Видавництво | Видавництво Ростислава Бурлаки |
Кількість сторінок | 456 |
Мова видання | Українська |
Обкладинка | Тверда |
Рік видання | 2025 |