Комп'ютерна графіка. Рейтрейсинг і розтеризація. Гебріел Гамбетта

Комп'ютерна графіка. Рейтрейсинг і розтеризація. Гебріел Гамбетта

Артикул: PB-006875
Наявність: Є в наявності
  • 739.00грн.


За красивими образами анімаційного фільму та реалістичним середовищем популярних відеоігор ховаються загадкові алгоритми.
У цій книзі ви познайомитеся з двома основними напрямами сучасної графіки: рейтресингом і розтеризацією. Така література лякає новачків через велику кількість математики. Але тільки не в цьому разі. Познайомтеся з 3D-рендерингом без довгих формул!
Ви створите повноцінні робочі рендери — рейтрейсинг, симулювальний промені світла та їхнє відбиття від об'єктів, розстебник 3D-моделей, навчитеся створювати реалістичні відбиття й тіні, а також відмалювати сцени з будь-якої точки огляду.
Наочні приклади з псевдокодом дадуть змогу без проблем створювати рендери будь-якою мовою, а живі JavaScript-демо кожного алгоритму надихнуть на самостійні подвиги.

Характеристики книги
Автор Гебріел Гамбетта
Вид палітурки М'який
Кількість сторінок 222
Мова видання Російський
Серія Бібліотека програміста
Стан Нове

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
Модули для Opencart