Вбивства за алфавітом. Агата Крісті

Вбивства за алфавітом. Агата Крісті

Артикул: PB-012506
Наявність: Є в наявності
  • 159грн.


"Вбивства за алфавітом" – один із найінтригуючіших романів Агати Крісті, в якому Еркюль Пуаро стикається із загадковою серією вбивств, де кожна жертва відповідає букві алфавіту.

Все починається з того, що в маленькому містечку починають відбуватися вбивства, в яких жертви помирають у строго визначеному порядку, дотримуючись букв алфавіту. Вражає не лише сам факт убивств, а й те, що кожне наступне збігається із буквою імені жертви. Першою вбивають жертву на букву "А", потім – на букву "Б", і так далі, що робить справу абсолютно унікальною та загадковою.

У пошуках розгадки, Пуаро незабаром розуміє, що вбивця діє з математичною точністю, навмисно дотримуючись цієї дивної схеми. Розуміння того, що стоїть за цією алфавітною грою, стає ключем до розкриття злочинів.

Що особливо робить цей роман по-справжньому унікальним, то це те, як Пуаро використовує свою неповторну дедуктивну логіку і проникливість, щоб вийти на слід злочинця, незважаючи на те, що вбивства здаються хаотичними і не пов'язаними між собою. Він проводить розслідування, розплутуючи хитромудрий вузол мотивів та обставин, що ведуть до шокуючої розв'язки.

"Вбивства за алфавітом" – це захоплюючий детектив, а й глибоке дослідження людської психології, демонструє, як злочинець може спланувати свої дії до найдрібніших деталей.

Характеристики книги
Автор Агата Крісті
Кількість сторінок 320
Мова видання російська
Обкладинка М'яка
Серія Агата Крісті. Улюблена колекція

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів
Модули для Opencart