«Книга чаю» — це філософське есе про чайну церемонію, культуру Сходу і глибокі смисли, укладені в цьому древньому ритуалі. Написана на початку XX століття японським ученим та мислителем Какудзо Окакурою, книга відкриває читачеві світ естетики, гармонії та внутрішнього спокою, властивих традиції чаювання.
Автор розглядає чай не просто як напій, а як символ філософії життя, мистецтва і духовної практики. Він проводить паралелі між східним і західним світоглядом, пояснюючи, як японська чайна церемонія відбиває ключові принципи дзен-буддизму та даосизму.Що розкриває книга
— Історію та філософію чайної церемонії
— Вплив чаю на японське мистецтво, архітектуру та побут
— Роль дзен і даосизму в культурі чаювання
— Відмінності східного та західного підходів до краси та життя
— Як чайна традиція вчить гармонії, простоті та умиротворенню
Для кого ця книга
Книга буде цікава тим, хто захоплюється японською культурою, філософією, історією та мистецтвом. Вона підійде шанувальникам чаю, а також тим, хто шукає натхнення у традиціях Сходу.
Чому варто прочитати
«Книга чаю» — це не просто посібник з чайної церемонії, а твір, який допомагає глибше зрозуміти японську естетику та філософію життя. Вона вчить бачити красу в простих речах, насолоджуватися моментом і знаходити гармонію в собі.
Характеристики книги | |
Автор | Какудзо Окакура |
Кількість сторінок | 288 |
Мова видання | російська |
Обкладинка | М'яка |
Серія | Ексклюзивна класика |
Тип поліграфічного паперу | Офсет |
Формат | Покет |